Son Dönemin Popüler Müzik Uygulaması Like!

Son Dönemin Popüler Müzik Uygulaması Like!

Android ve iOS cihaz sahipleri için sunulan müzik videosu uygulaması Like adeta Google Play ve App Store platformlarında fırtınalar estiriyor.

Musical.ly veya Dubsmash benzeri videoları artırılmış gerçeklik ile bir araya getiren Like adlı uygulama, kullanıcıların tabiriyle müzik büyüsü olarak adlandırılan videolar oluşturmanızı sağlıyor. Kullanıcılar, uygulamada yer alan popüler şarkılardan birisini seçtikten sonra, uygulama veya sosyal medyaüzerinden paylaşabilecekleri eğlenceli videoları kaydetmeye başlayabiliyor.

Bu uygulamayı benzer sosyal müzik videosu uygulamalarından ayıran ise videolarınızı bambaşka kılacak olan özel efektlere sahip olması. Snapchatbenzeri filtreler ve ses değiştirme efektlerinin yanı sıra, burada ciddi anlamda başarılı artırılmış gerçeklik efektlerinden bahsediyoruz.

4D Magic olarak belirtilen efektler ile arka planı tamamen dönüştürmek, baloncuklar veya yıldızlar gibi basit animasyonlar ya da basların en yüksek olduğu anda patlamalar eklemek uygulama ile mümkün. Kısacası videonuzu farklı kılmak için elinizin altında bir dolu sihirli efekt olacak.