Sadık Karan, Michael Kuyucu'nun Konuğu Oldu

Sadık Karan, Michael Kuyucu'nun Konuğu Oldu

Müzik dünyasına 2005 yılında yayınladığı ilk albümünde yer alan "Bak Gidersen Dönmem" adlı şarkı ile başarılı bir giriş yapan ve son yıllarda yılda ortalama iki single ile müzik kariyerine devam eden Sadık Karan yeni albümü "Ezber" ile CRI TÜRK'te Michael Kuyucu'nun konuğu oldu.

Sadık Karan, "Bak Gidersen Dönmem" adlı şarkısının albümüne son anda girdiğini ve ilk etapta bu şarkıyı seslendirme konusunda tereddütler yaşadığını söylerken, şarkının radyolar aracılığı başarılı olduğu dönemde kendisinin askerlik görevini yaptığını ve bundan dolayı ortalıkta gözükmediğini söyledi.

"Ezber" adlı albümünü bir mini albüm olarak adlandıran Sadık Karan bu albümde 2018 yılının başında yayınladığı "Vazgeçtim Bizden" ile 2017 yılında digital olarak yayınlanan "O Yıllar" ve "Unutacağım" adlı teklileri ile yeni şarkısı "Ezber"i bu albüm için topladığını söyledi. Sadık Karan, Michael Kuyucu'ya bu güne kadar daha az ticari şarkılar yaptığını ve "Ezber" adlı şarkısı ile bu ezberi bozduğunu söyledi. Sadık Karan, çevresinin de telkinleri ile artık daha ticari şarkılar yapacağını söyledi.

Sadık Karan, Michael Kuyucu'nun programında Efe Özgenel'in eşliğinde üç şarkılık bir mini akustik konser de verdi. Karan, ilk hiti "Bak Gidersen Dönmem" , "Dilek Taşı" ve "Duydum ki Unutmuşsun" adlı Türk müziği klasiğini seslendirdi.