Günlük Çin Burçları - 27 Haziran Çarşamba

Günlük Çin Burçları - 27 Haziran Çarşamba

Bugünün hakimi Tavşan burcu…

FARE 
Söylemek istediğiniz söylüyorsunuz. Ancak anlatmak istediklerinizin önemini kelimelerle ifade edemeyeceğinizi düşündüğünüz zamanlar da oluyor. 

BOĞA 
Dikkatinizi dağıtmak için ortaya atılan konular var. Bunları iyice irdeleyerek, sizi ilgilendirmeyenleri ayırt etmeniz gerekiyor. İlginizi başka yöne kaydırmalarına izin vermeyin. 

KAPLAN 
Fazlasıyla sabırlı birisiniz. Beklemenin daha akıllıca olacağını düşündüğünüz durumlar için, ileriye dönük sabır stoğu yapıyor gibisiniz. 

TAVŞAN 
Hassas olduğunuz zamanlar var. Ancak çevrenizdeki insanların bu anları bilmesini istemiyor ve her şeyi gizlemeye çalışıyorsunuz.

EJDERHA 
Bazı kişilere hayal kırıklığından ziyade umut veriyorsunuz. Ancak içinde bulundukları durumun çok da iç açıcı olmadığının farkındasınız. Onlara, daha dikkatli olmaları gerektiğini açıklayarak, yardımcı olabilirsiniz. 

YILAN 
Aynı anda birçok şey yapmanız gerektiğini hissettiğinizde, plana bağlı kalmak zorlaşıyor. Önceliklerini belirleyerek, bugün yapmanız gerekmeyen işleri gözardı edebilirsiniz. 

AT 
At burcu kişiliğiniz, son günlerde yaşanan olayların ardından yapılan görüşmelerle fazlasıyla ilgileniyor. İleride neler yapılacağını konuşmak istiyor. 

KEÇİ 
Çevrenizdeki insanlar, şanslarını fazla zorluyor. Sizi kasıtlı olarak kızdırmasalar bile aranıza bir sınır çizmeniz gerekecek.

MAYMUN 
Hedefinize doğru ilerlerken kaçmanız gereken gizli tuzakların farkındasınız. Herhangi bir tuzağa hazırlıklı olarak yürümeli ve kendinizi göstermelisiniz. 

HOROZ 
Üstünlük kurma gibi saçma oyunlara karşı dikkatli olun. Sahip olduğu şeyleri başkalarına anlatan insanlar vardır. Neyi kanıtlamaya çalıştıklarını merak edersiniz

KÖPEK 
Köpek burcu kişiliğiniz uysaldır. Sakin bir hayat geçirmek için insanlarla iyi anlaşmak onu mutlu eder. Bugün sizin için en önemli olan şeyi yapmak isteyebilirsiniz. Önceliklerinizi belirlediğinizde işiniz daha da kolaylaşacak. 

DOMUZ 
İnsanlar size stres getirse de, durumla nasıl baş edeceğinize dair hep bir seçeneğiniz var. Kapasitenizi gösterin.