Günlük Çin Burçları - 26 Haziran Salı

Günlük Çin Burçları - 26 Haziran Salı


Bugünün hakimi Kaplan burcu…
FARE
Çevrenizde, çıkarcı ve bencil insanlar var. Bu kişilerin çevirdiği oyunlara aldanmıyorsunuz. Güne güzel başlamak için bu tip oyunlardan uzak durmak istiyorsunuz.
BOĞA
Bazen kararsız kalıp ne yapacağınızı bilemezsiniz. Artık bir seçim yapmanız gerektiğinin farkındasınız. Hangi yoldan gideceğinize karar verdiğinizde, otomatik olarak bazı önlemler aldığınızı göreceksiniz.
KAPLAN
İçinde bulunduğunuz durumla ilgili gelişmeler için, doğru anda doğru yerde olmanız önemlidir. Bugün bazı küçük başarılar elde edeceksiniz.
TAVŞAN
Aklınızdan geçenleri ifade edebilmek için kullanacağınız kelimeleri seçmekte tereddüt ediyorsunuz. Biraz mola verip kafanızı toplayarak konuşmaya başlamanızda yarar var.
EJDERHA
Ufak tefek bazı ev işleri bekleyebilir. Ancak zaman geçtikçe, işlerin üstesinden gelmek daha da zorlaşacaktır.
YILAN
Kendinize güveniyorsunuz. Bugünkü kaos ortamında, kargaşaya sebep olan kişiler için yapılacak pek bir şey yok.
AT
İlgi alanlarınız mı azaldı, yoksa yaşlandınız mı? Önceden keyif alıp şimdi hoşunuza gitmeyen aktiviteler var. Daha çok dinlenmek istiyorsunuz.
KEÇİ
Haklı olduğunuz bir konuda ısrar etmek yerine, haklılığınızı görmelerini sağlayacak başka yollara başvurmak daha akıllıca olacaktır.
MAYMUN
Hareketlerinizi kısıtlayan kalıpları kırmak, Maymun burcu kişiliğinizin sivrildiği noktadır. Ancak, bu kez farklı olma gereksinimi duymadan kolay olan pratik yolu seçmelisiniz.
HOROZ
İnsanlardan ilham alarak fikir edinmekten korkmayın. Etraflıca düşünmek, hiçbir zaman olayları karmaşıklaştırmaz. Aradığınız cevap çok açık olabilir.
KÖPEK
İnsanlar kavga çıkarabilir. Ancak sizi sinirlerinize hakim olmanızı sağlayacak olan şeylerden biri de hır çıkaran insanlarla tartışmaya girmemektir. Söylenenleri kişisel algılamadığınız sürece bir sorun olmayacaktır.
DOMUZ
İnsanlara verdiğiniz tavsiyelerde bir noksanlık olmadığını biliyorsunuz. Yine de insanlar bu tavsiyelerden, almak istediklerini alır. Uygulamaları için onlara baskı yapmayın.