Günlük Çin Burçları - 21 Haziran Perşembe

Günlük Çin Burçları - 21 Haziran Perşembe


Bugünün hakimi Horoz burcu…
FARE
Bugün sürekli konuşanlardan biri olmak zorunda değilsiniz. İyi bir dinleyici olmak, hiç de küçümsenmeyecek kadar kıymetli bir sosyal beceridir.
BOĞA
Amaçları size yardım etmek olsa da, mutfakta birden fazla şef varsa her şey birbirine girebilir. İçlerinden, size en çok yardımı dokunacak olan kişiyi seçmelisiniz.
KAPLAN
Ufak bir söze kolayca üzülüp kırılan hassas kişilerle konuşurken dikkatli olun. Kesinlikle onları suçlama niyetinde değilsiniz, ancak bunu yanlış yorumlamaya meyillilerdir.
TAVŞAN
Bugün içinde bulunduğunuz durumla ilgili daha iddialı olmalısınız. Herşeyi netleştirmeniz gereken bir dönemden geçiyorsunuz.
EJDERHA
Geriye dönüp baktığınızda, ne kadar ilerlediğinizi görebiliyor musunuz? Bir sonraki adımınızı dikkatlice düşünerek neyi ne zaman yapacağınızı artık daha iyi anlayacaksınız.
YILAN
Bazen bazı işler için başkalarını görevlendirerek kendinize zaman yaratabilirsiniz. Ancak her şeyi istediğiniz yöntemle yapabilmek için birilerine ihtiyacınız olacağına dair düşüncelerinizden vazgeçmelisiniz.
AT
Başarılarınızı konuşmak kendinizi iyi hissetmenizi sağlasa da, diğer insanların hiç dikkatini çekmiyor. Kibirli davrandığınız sürece insanların size olan güveni sarsılır. Başarılar sürekli dile getirildiğinde insanlar üzerindeki etkisi azalır.
KEÇİ
Yakın bir arkadaşınızın bugün fazlasıyla hassas olduğunu görüyorsunuz. Dolayısıyla aranızdaki anlaşmazlığı konuşmak için doğru zamanlama değil. Bu durum sizi rahatsız etse de birkaç gün beklemek zorundasınız.
MAYMUN
Birileri, becerilerinize dair şüphelerini dile getirdiğinde, Maymun burcu kişiliğiniz hemen ne kadar becerikli olduğunu kanıtlamaya kalkışır. Ancak siz fark etmeden bütün işi üzerinize yıkmalarına müsaade etmeyin.
HOROZ
İnsanlar istese de istemese de aklınızdan geçenleri çekinmeden dile getireceksiniz. Duydukları hoşlarına gitmediğinde, bunu zaten bileceksiniz. Sözle ifade edilmeyenleri de vücut dillerinden anlayacaksınız.
KÖPEK
Uğruna kavga edilen konuların, sadece lafta kaldığı zamanlar vardır. Ancak farkınız olduğunu keşfedin. Uğruna savaş verdiğiniz şeyleri elde etme yolunuz, sizin farkınızdır.
DOMUZ
Bugün bir yolculuğa çıkacaksanız, biraz yorulmaya hazır olun. Bazı şartları değiştirmek bile olmayacak, sonuçta bugün yorucu bir gün…