9 Temmuz Pazartesi - Günlük Çin Burçları

9 Temmuz Pazartesi - Günlük Çin Burçları


Bugünün hakimi Tavşan burcu…
FARE
İnsanların ters söylemlerine dikkat çekmek için sebepleriniz var. Bir şekilde kritik yaptığınızı ima etseniz de sorunu büyütmenin hoş olmadığını düşünebilirsiniz. Bir dahaki sefere bazı şeyleri daha farklı yaparak onlara yardım etmeye çalıştığınızı gösterebilirsiniz.
BOĞA
Kaybolduğunuzu hissediyorsanız, daha önce benzer yollardan yürüyen insanlardan yardım almaya çalışın. Kendinizi çok iyi anlamış olsanız da, sizin edinmediğiniz tecrübelere sahip insanların deneyimlerini göz ardı edemezsiniz.
KAPLAN
Etrafınızdakilerle hemfikir olmadığınızda, bunu direkt olarak söylemek en iyisi. Ancak tartışma riski olduğunu göz ardı etmeyin. En önemlisi aklınızdakileri gecikmeden uygulamaktır.
TAVŞAN
Son günlerde elinize geçen fırsatları düşündüğünüzde, çok şanslı olduğunuzu anlıyorsunuz. Yaşadığınız aksilikler sonucu bazı şeylere mahkum olduğunuzu düşünmeyin.
EJDERHA
Planlar değişebilir, dolayısıyla şartlar da değişir. Belirsiz durumların, plan yapmanızı engellemesine izin vermeyin. İleriyi düşünürken, en iyi seçeneklere dair bir taslağınız olsun.
YILAN
Bazen evren, aslında fark edemeyeceğiniz bazı gizli işaretler gönderir. Bunlar, var olan programınızı karıştıracakmış gibi görünebilir. Bütün bunların, yolunuzu değiştirmeniz gerektiğine dair bir işaret olduğunu göz ardı etmeyin.
AT
İlk başta size akıllıca gelmeyen ancak önemini sonradan anladığınız tercihler yaptınız mı? Bazen bir olay sonuçlandıktan sonra, verilebilecek en iyi kararı verdiğinizi anlarsınız. Böylece ileride en iyi kararın verilmesi adına kendinize olan güveniniz artar.
KEÇİ
Bazı şeyleri gizli tutmanız gerekiyor, ancak etrafınızdaki insanların ağzınızdan laf alabilmek için uğraştığını hissediyorsunuz. Bütün çabaları boşuna, zamanı gelene kadar kimseye bir şey anlatmayacaksınız.
MAYMUN
İşle eğlence arasında iyi bir denge vardır. Maymun burcu kişiliğiniz ne kadar çok çalışırsa o kadar zamanı da eğlenmeye ayırır. Yapacak çok işiniz olduğunu biliyorsunuz, ancak kendinize biraz boş zaman ayırmazsanız, işinizde de verimli olamayacağınızı düşünüyorsunuz.
HOROZ
Başındaki dertleri size anlatan yakın arkadaşlarınız, bütün soruları yanıtlamanızı zaten beklemiyor. Sadece içini dökmek istiyor. Çok uzaklarda cevap arayan insanların daha geniş bir perspektif kazanmasına yardımcı olabilirsiniz.
KÖPEK
Köpek burcu kişiliğiniz, insanların hislerini dikkate alır. Ancak etrafınızda duyarsız ve insanların neye kızdığından bile bihaber olanlar var. Bu davranışların doğru olmadığını anlatmanın tam zamanı.
DOMUZ
Önümüzdeki hafta neler başarmak istediğinizi biliyor musunuz? Aklınızdakini tamamlamak için çalışmak ve birkaç kez denemek gerektiğine inanıyorsunuz. Kendinizi test etmek için ufak çaplı bir sınav vermeniz gerekecek.