7 Aralık Perşembe - Günlük Çin Burçları

7 Aralık Perşembe - Günlük Çin Burçları

 

Bugünün hakimi At burcu…

FARE

Arkadaşınızın performansına bağlı olarak bazı sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Ancak, bu sorumluluğun getirdiği zorluğu paylaşmaya hazırsınız.

BOĞA

İnsanlar inatçı biri olduğunuzu söylüyor. Siz, bunun azim ve kararlılık olduğunu düşünüyorsunuz. Bugün belli karakterlerin üstesinden gelmekte ısrarcı olmamalısınız.

KAPLAN

Söylemek istediğiniz şeyleri ağzınızda gevelemekten vazgeçin. Kimse sizi anlamaya çalışmak zorunda değil. Net olmalısınız.

TAVŞAN

Hiç ummadığınız birinin gelip sizinle dertleşmesi beklenmedik bir durum. Duyduğunuz haberler insanların garip davranışlarını anlamanıza yardım edecek.

EJDERHA

Neredeyse hiçbir zaman verdiğiniz karardan vazgeçmiyorsunuz.  Ancak fikrinizi değiştirmemek için başvurduğunuz yöntemin yanlışlığını fark edeceksiniz. Biraz daha esnek olabilirseniz, hayatınız kolaylaşacaktır.

YILAN

Bazen, resmi ya da gayriresmi bir durumun sorumluluğunu almaya hazır olmanız gerekir. Bunu yaparken, sürekli bir sorumluluğa dönüşeceğini düşünmeyin, önce yapmanız gereken görevi yerine getirin, ardından bu işi ne kadar zaman yapmak istediğinize karar verebilirsiniz…

AT

Kişilerin kötü davranışları nedeniyle gerilmeye müsait bir ortam var. Şikayet edip söylenerek kendinizi daha iyi hissetseniz bile, etrafınıza olumsuz enerji yayarsınız.

KEÇİ

Bazı kişilerin fikrini değiştiremeyeceğinizi bilecek kadar akıllısınız. Bu yüzden gereksiz ısrarlardan vazgeçmelisiniz.

MAYMUN

Çabucak bir çözüm bulacağınızı hissetmek, sorunla daha çok uğraşacağınız anlamına geliyor. Bir cevap bulmanız lazım, ancak bunun için acele etmenize gerek yok.

HOROZ

İnsanlar, yaşadığı olaylara bazı detayları dahil etmeyebilir. Bunu yapmak için nedenleri olmalı. Hikayenin farklı yönleri kontrol edilmelidir.

KÖPEK

Yapılanların, verilen tavsiyelerle çeliştiğini fark ettiğinizde, bundan kimin sorumlu olduğunu bulmaya çalışacaksınız. Bütün noktalarda uzlaşma sağlayamasanız da ilerleme kaydedeceksiniz.

DOMUZ

Kayda değer işler başarmak için önemli yollar katetmeniz gerektiğinin farkındasınız. Ancak yolunuza engeller çıkacaktır. Ama hiçbir şekilde pes etmek gibi bir niyetiniz yok.