5 Temmuz Perşembe - Günlük Çin Burçları

5 Temmuz Perşembe - Günlük Çin Burçları


Bugünün hakimi Domuz burcu…
FARE
Etrafta saçma sapan konuşan insanları görmezden mi gelmek yerine bir şeyler söylemek istiyorsunuz. Amaca zararı dokunan davranışları görmelerini sağlamalısınız.
BOĞA
Karşınızdakiyle sohbet etmenin sizi bir yere götüreceğini düşünmüyorsunuz, çünkü farklı amaçlarınız var. Oysa ki benzer bakış açılarına sahip olduğunuzu düşünüyordunuz.
KAPLAN
Yakın arkadaşınızın sorunlarını dinlemek istiyorsunuz. Emin olmadığınız şey, yardım etmek için ne yapabileceğiniz ama önce meseleyi kendisinin anlamasını beklemeniz daha iyi olur.
TAVŞAN
Yakın arkadaşlarınız, planladıkları aktivitelere katılmanız için sizi ikna etmeye çalışıyor olabilir. Ancak siz, bu aktivitelere zaman harcamak istemiyorsunuz.
EJDERHA
Geriye baktığınızda, yarattığınız farkı görebilirsiniz. Kendinizi baskı altında hissetmenize gerek yok. Bir sonraki adımınızı dikkatlice düşünerek, neyi ne zaman yapmanız gerektiğini anlayacaksınız.
YILAN
Bazen bazı işler için başkalarını görevlendirerek kendinize zaman yaratabilirsiniz. Ancak her şeyi istediğiniz yöntemle yapabilmek için birilerine ihtiyacınız olacağına dair düşüncelerden vazgeçmelisiniz.
AT
Arkadaşınız size bir soru sorduğunda, cevap vermemeyi tercih edebilirsiniz. Çünkü bilmek istediği her şeyi anlatmak zorunda değilsiniz.
KEÇİ
Belirli insanların yapmak istedikleri şeyleri gerçekleştirmesi için daha çok teşvik edilmeye ihtiyaçları olabilir. Keçi burcu kişiliğiniz hedefleriyle ilgili sorumluluk sahibidir. Bir şey yapacağını söylediyse, onu mutlaka yapar.
MAYMUN
Bugün kısa vadeli hedefler belirlemek dinlenmenize yardımcı olacaktır. Kollarınız kadar uzun bir liste hazırlamadan önce, son günlerde hangi konularda başarılı olabildiğinizi düşünün.
HOROZ
İnsanların aklınızdan geçenleri okuyabilmek gibi yeteneklerinin olmadığını hatırlayın. Derdinizi anlatmadan, kimsenin tam olarak size yardım edebilmesini beklemeyin. İstek ve beklentileriniz konusunda açık olun.
KÖPEK
Size huzur veren şeylere sadıksınız. Ancak aynı zamanda maceraya da açsınız. Hayatınıza biraz heyecan katmak istiyorsanız, daha önce yapmadığınız yeni ve farklı etkinlikler belirleyin.
DOMUZ
İnsanlara yardım etmek şüphesiz harika bir his, ancak bugün önünüzde yapılacak birçok iş var. Önceliklerinize devam etmeniz gerekiyor. İsteyene, yardımcı önerilerde bulunabilecek kadar vaktiniz var.