4 Temmuz Çarşamba - Günlük Çin Burçları

4 Temmuz Çarşamba - Günlük Çin Burçları


Bugünün hakimi Köpek burcu…
FARE
Normalde düzensiz ve dağınık biri değilsiniz. Sadece bazı ev işlerinden kaçıyorsunuz. Yapmaya karar verdiğiniz işler vardı ama araya daha önemli işler girdi. Biraz organize olmalısınız.
BOĞA
Bugün ihtiyacı olanlara memnuniyetle yardım edeceksiniz. Onlardan karşılık bekleyeceğinizi düşünmelerinden endişelenmiyorsunuz. Çünkü böyle bir şey söz konusu değil. KAPLAN
İnsanların, size göre önemli olan bazı konulara hiç değinmediğini fark ettiğinizde, soru sorup dikkatlerini çekebilirsiniz. Gözden kaçanlara işaret ederek, herkesin verimli olmasını sağlayabilirsiniz.
KAPLAN
Bugünkü tartışmadan galip çıkıyorsunuz, çünkü karşınızdaki kişi sizinle daha fazla tartışmak istemiyor ve bu saçmalığa son noktayı koyuyor. Kazananın kim olduğunu bir kez daha düşünün...
TAVŞAN
Başkaları tarafından yapılan planlardaki ani değişimlere hemen tepki vermek zorunda değilsiniz. Ne olması gerektiğini dikkatlice düşünüp, zamanınızı çöpe atmaktan kurtulabilirsiniz.
EJDERHA
Kimse kimseyle bozuşmak ve tartışmak istemese de, gergin bir atmosferde çabucak sinirlenebilirsiniz. Ufak problemler, büyük sorunlara dönüşebilir. Bu yüzden samimi bir şekilde tartışmanın bir yolunu bulmalısınız.
YILAN
Arkadaşınızın gerçekten 'evet' demenizi istediğini görebiliyorsunuz. Ancak bu, dürüst bir cevap olmayacak. Eğer 'hayır' derseniz de arkadaşınızı üzeceğinizi düşünüyorsunuz. Bu durumda, kısa bir evet ya da hayır yerine ona, nedenlerinizi ve çekincelerinizi de anlatmalısınız.
AT
Söylemek istediğiniz bazı şeyler var. Fakat zamanlama konusunda tereddütleriniz var. Bu durum zihninizi fazlasıyla meşgul ediyor. Daha fazla ertelemeden, bu konuyu paylaşıp, rahatlayın.
KEÇİ
Çoğu zaman, fazlasıyla hoşgörülüsünüz. Bu yüzden kabul edilemez bulduğunuz belirli şeyler olduğunu öğrenmek insanları şaşırtabilir. Belki de insanların mizahi yapınızın yanısıra ne kadar da prensipli bir olduğunuzu anlaması gerekiyor.
MAYMUN
Çok rutin bir hayat yaşamak istemiyorsunuz. Boş zamanlarınızda yapabileceğiniz bir şey olup olmadığını keşfedin. Olağanüstü olması gerekmiyor, spontane ve basit bir etkinlik bile hayatınızı renklendirebilir.
HOROZ
Dostça ilişkiler kurmak zaman alır. Ancak böyle bir bağ, birbirini yüzeysel tanıyan insanlar arasındaki iletişime oranla daha anlamlı ve kuvvetli olur. Kolay kolay da kopmaz.
KÖPEK
Arkadaşınız, ucu size dokunacak bir karar vermeden önce sizinle konuşmak istiyor. İstemeden yaptıklarını anladığınız konular varsa, bu sizi kırmamaya çalıştıklarını gösterir. Dolayısıyla onlara yardımcı olmak için memnuniyetle bir şeyler yapmalısınız.
DOMUZ
Sözünü tutmayan insanlara, söz verdiklerini hatırlatmanın tam zamanı. Bunu, sıradan bir sohbet anında ufak ve zararsız imalarla yapabilirsiniz. Çünkü kimseyi kızdırarak kendinizden uzaklaştırmak ve konuyu tartışma boyutuna getirmek istemezsiniz.