3 Temmuz Salı - Günlük Çin Burçları

3 Temmuz Salı - Günlük Çin Burçları


Bugünün hakimi Horoz burcu…
FARE
Bugün belli konuşmaları ertelemek, harika bir karar olacak. Çünkü çevrenizdekilerin ve sizin enerjiniz yüzünden gereksiz insanları muhatap alıp tartışma çıkarmanız olası…
BOĞA
Boğa burcu kişiliğiniz, bugünkü ruh hali nedeniyle sağa sola sataşabilir. İnsanlar sizi küçük sorunlarla sinirlendirecek. Sakin olmaya çalışmak sizin yararınıza…
KAPLAN
Başınıza dert olan konular var. Durum karışık gibi görünse de, ne yapmanız gerektiğini biliyorsunuz. Üçüncü gözünüzün açıldığını hissediyorsunuz.
TAVŞAN
Çoğu kez zaman size ne getirdiyse onu yaşadınız. Artık hayatınıza yön vermenin vakti geldi. Ancak istediğinizi elde etmek için biraz çaba harcamalısınız.
EJDERHA
İyice dinlenebildiğinizde, kaybettiğiniz zamanı telafi etmek kolaydır. Ancak koşturmaya devam ediyorsanız, biraz soluklanmak için kendinize izin verin.
YILAN
Yılan burcu kişiliğinizin pozitif yanı, istediğiniz gibi gitmeyen durumlarla karşılaştığında, sükûnetini koruyabilir. Ancak bugün olacaklar karşısında tam tersi bir tavır sergileyebilirsiniz.
AT
Diğer insanlardan farkınız ortada... Bu, sadece nerede olduğunuzla ya da ne yaptığınızla ilgili değil, kim olduğunuzla alakalı. Bugün farkınızı daha çok hissettireceksiniz.
KEÇİ
Eski bir yanlışı tekrar tekrar düşünerek kendinize eziyet etmenin iyi bir fikir olmadığını biliyorsunuz. Ancak zihninizi bundan alıkoyamıyorsunuz. Bu hatanın size kazandırdığı tecrübelerle teselli olmalısınız.
MAYMUN
Yoğun olduğunuzda, her şeyin göz açıp kapayıncaya kadar gerçekleştiğini hissedebilirsiniz. Hatta, hayatın sıkıcı geçmeye başladığını bile düşünebilirsiniz. Sizi meşgul eden şeylerden keyif almayı öğrenin.
HOROZ
İnsanlar üzerinde çok fazla etkinizin olmadığını düşünüyorsunuz. Ama aksine, çevresi tarafından dinlenen ve düşüncelerine saygı duyulan birisiniz. Fark etmeseniz de, fikirlerinizden etkilenip sizi örnek alan insanlar var.
KÖPEK
Var olan rutinden sıkılmaya başlıyorsunuz. Uğraştığınız işin üstesinden gelmek adına bu rutin gerekliymiş gibi görünüyor. Şimdilik, ileriyi düşünerek, yeni ve heyecan verici şeyleri göz önünde bulundurabilirsiniz.
DOMUZ
Gerçekten parlamak için, yolunuzun üstünde birkaç engel olması gerekir. Çünkü problemler, kapasitenizi göstermek için önemli fırsatlar olabilir. İnsanların basmakalıp fikirlerini takip etmenizin gereği yok. Çünkü sahip olduğunuz alternatif düşünceler daha çok işe yarayabilir.