28 Mart Çarşamba - Günlük Çin Burçları

28 Mart Çarşamba - Günlük Çin Burçları

 

Bugünün hakimi Maymun burcu…

FARE

Vermek zorunda olduğunuz kararın manasındaki derinliği düşünüp duruyorsunuz. Pratik seçenekler oldukça açık. Ancak bunlar sizi pek etkilemiyor. 

BOĞA

Söylediklerinizi duymak istemeyen kişilerin farkındasınız. Ancak bu durumun sizi, kendinizi ifade etmekten alıkoyamayacağını da biliyorsunuz.

KAPLAN

Kaotik bir durumdan kurtulması için arkadaşınıza yardım etmek istiyorsunuz. Bugün kesinlikle bir şeyler yapabilirsiniz. Ancak ne kendinizden ne de insanlardan daha fazlasını beklemeyin.

TAVŞAN

Sahip olduğunuz mizah duygusuyla belli kişileri iyileştirmeniz gerekebilir. Çünkü sinirlenmek yerine, olayların komik yönlerini görebiliyorsunuz.

EJDERHA

Karşınızda birkaç güzel seçenek var. Yine de hepsini birden tercih etmek aklınızdan geçmiyor. Ancak en ideal senaryo buymuş gibi görünüyor.

YILAN

Sorunları görmezden gelmek ne yok olmalarını sağlar, ne de durumun üstesinden gelmenize yardım eder. Meselenin varlığını inkar etmek yerine üstesinden gelmek için ne yapmanız gerektiğini düşünün.

AT

Tedirgin olmaktan başka seçeneğiniz yokmuş gibi görünebilir. Her şey istediğiniz hızla gerçekleşmez. Yine de bu tarz olumsuzlukların sizi etkilemesine izin vermeyin.

KEÇİ

Birileri size hoş olmayan sözler söylediğinde, kelimelerini göz ardı ederek duymazdan gelin. Ancak yaptıklarının çok anlamlı davranışlar olmadığını da belirtme gereği duyuyorsunuz.

MAYMUN

İnsanları ikna etmek, beceridir. İnsanlarla konuşmadan önce, gelmesi muhtemel bütün sorulara hazırlıklı olmalısınız. Her şeye kekelemeden cevap vermeniz gerekir.  

HOROZ

Bugün yanlış giden işlere takılmak yerine, dikkatinizi doğru işlere yönlendirin. Yaptığınız herhangi bir hatadan dolayı kendinizi affedin. Çünkü her şeyden önce insan olduğunuzu unutmayın.

KÖPEK

Bir sdım sonrasında ne olacağını bilememek, size heyecan veriyor. Ancak aynı periyodu, daha önce planlanmış bir şekilde gerçekleştirirseniz, monotonluktan sıkılabilirsiniz.

DOMUZ

Karşılaştığınız sorunlar tehlikeli boyutlara vardığı için, etkinliklere katılım seviyenizle ilgili bazı karışıklıkları netleştirmeniz gerekebilir. Ancak insanlar sizden daha fazlasını bekliyor.