28 Haziran Perşembe - Günlük Çin Burçları

28 Haziran Perşembe - Günlük Çin Burçları


Bugünün hakimi Ejderha burcu…
FARE
İlk aşamada sizin için sorun teşkil etmeyen bir konuyu daha geniş boyutuyla yeniden ele alıyorsunuz. Kafanızın karışacağını biliyorsunuz.
BOĞA
Hazırladığınız projelerle ilgili arkadaşlarınızdan ve uzmanlardan yardım almak, yapacağınız en akıllıca iş olacak. Böylelikle, deneyerek doğruyu bulursunuz.
KAPLAN
İnsanlar, kelimeleri farklı şekilde algılayabilir. Sizinle aynı görüşte olmayan kişiler, söylediklerinizi yanlış anlar. Kelimelerinizi daha özenli seçmelisiniz.
TAVŞAN
Önceliklerinizle ilgili net bir görüşünüz olması, bugünkü vaktinizin organizasyonu konusunda size yardım edecek. Öncelikli ve önemli olan işi halletmeniz gerektiğini düşünenlerdensiniz.
EJDERHA
Uzlaşmak, söylemesi kolay uygulaması zor olan bir kavramdır. Biraz mola vererek, kafanızı boşaltmaya çalışmak, değerlendirme gücünüzü arttıraca ve bazı konularda uzlaşmaya varabilmenize yardımcı olacaktır.
YILAN
Bugün çevrenizin çelişkilerle dolu olduğunu hissediyorsunuz. İnsanlar farklı konuşup, farklı davranıyorlar ve siz de bunun nedenini merak ediyorsunuz. Bu şekilde hareket ederken akıllarından ne geçtiğini öğrenmeniz gerekiyor. Tuhaf davranışlarının farkında olmayabilirler.
AT
İki kişi arasında yıprandığınızı hissediyorsunuz. Her iki tarafa da evet demek istiyorsunuz, ancak sadece birini tercih etmek ve o taraf gitmek zorundasınız.
KEÇİ
Elinizden gelen her şeyi yaptınız. Bu yüzden kendinize biraz dinlenme izni verin. Çünkü dinlenmeden daha fazla çalışamazsınız.
MAYMUN
Önceden dostunuz olduğunu sandığınız insanların, çok da iyi bir destek kaynağı olmadıklarını düşünüyorsunuz. Aksine tanımadığınız kişiler, günü kurtarmanızı sağlayacak.
HOROZ
Bazı konularda yetenekli olabilirsiniz. Bu yüzden size sıradan gelenler, başkaları için büyük anlamlar taşıyabilir.
KÖPEK
İyi huylu ve yufka yürekli olduğunuz için, çevrenizdekilerin tüm angarya işleri size yüklemesine izin vermeyin.
DOMUZ
İnsanların dırdırcı ve huysuz ruh hallerinden kaçınabilirsiniz. Böyle kimselerin olduğu ortamlardan uzak durmaya çalışın.