25 Haziran Pazartesi - Günlük Çin Burçları

25 Haziran Pazartesi - Günlük Çin Burçları


Bugünün hakimi Boğa burcu…
FARE
Bugün şansınız yaver gidecek ve günlünüzden geçen her şey gerçekleşecek. İyi niyetli insanların kazandığına bir kez daha şahit olacaksınız.
BOĞA
Yakın arkadaşlarınıza verdiğiniz teminatları düşündüğünüzde, yanlış yaptığınızı fark edeceksiniz. Sizi yanlış yola sürükleyebilme ihtimalleri, endişelenmenize neden oluyor.
KAPLAN
Sıkıldığınız bazı işleri yarım bırakmak, bazen kendinizi iyi hissetmenizi sağlar. Omuzlarınızdan yük kalktığını hissedersiniz. Bu da diğer işlerinizi keyifle yapmanızı sağlar.
TAVŞAN
Hiç ummadığınız kişinin gelip sizinle dertleşmesi beklenmedik bir durum. Duyduğunuz haberler insanların garip davranışlarını anlamanıza yardım edecek.
EJDERHA
Ejderha burcunuzun bir yanı, verdiği sözden dönmekten hoşlanmıyor. Diğer yanı da, yapması gereken şeyi yapmanın doğru olduğunu düşünüyor.
YILAN
Yakın bir arkadaşınızın size derdini anlatması, sizden bir şey beklediği anlamına gelmez. Bu yüzden insanlardan kaçmanıza gerek yok.
AT
Çevrenizdeki kişilerle ilgili güzel haberler duyduğunuzda, tebriklerinizi sunacak kadar centilmensiniz. Kıskançlık hissinden uzak olmak herkese iyi gelir.
KEÇİ
Bugün bazı işleri mümkün olduğu kadar çabuk bitirmek istiyorsunuz. Ancak dikkatli olmanız gerektiğini de unutmayın. Aksi takdirde bütün işler ayağınıza dolanır.
MAYMUN
Sürekli konuşan, her şeyi bildiğini zanneden, ancak faaliyete geçmekten korkan insanlar vardır. Bu tip kişilerden uzak durmalısınız.
HOROZ
İnsanların gereksiz yere tartışmalarını izlemek sinir bozucu olabilir. Bu kadar küçük ve anlamsız şeyler yüzünden tartışmanın ne kadar boş olduğunu belirtebilirsiniz.
KÖPEK
Tartıştığınız konuya olan ilginiz azaldığında, bir noktaya varmış olacaksınız. Ancak yapmak istedikleriniz konusunda bu kadar net olduğunuz bir dönemde, daha neyi açıklamanız gerektiğini bilmiyorsunuz.
DOMUZ
Düşünceleriniz, hareketlerinizi etkiliyor. Ancak bu durum, pozitif düşünmenize engel değil. Bu gününüz güzel geçecek.