22 Haziran Cuma - Günlük Çin Burçları

22 Haziran Cuma - Günlük Çin Burçları


Bugünün hakimi Köpek burcu…
FARE
Kendinizi nasıl hissettiğinizi, yakınlarınızın bilmesine izin vermeniz gerekiyor. Belki de keyfinizin yerine gelmesine yardımcı olurlar.
BOĞA
Bugün yeni insanlarla tanışma fırsatı bulacağınız bir yere gidin ve düşüncelerinizi paylaşmanın tadını çıkarın.
KAPLAN
İnsanlar, canlarını sıkan konular hakkında konuşmak ister ancak sohbete başlamak zor olur. Karşı karşıya kaldığınız zorluklardan ya da üstesinden gelmek zorunda olduğunuz problemlerden bahsederek size açılmalarını sağlayabilirsiniz.
TAVŞAN
Cevaplanması zor olan bir soruyla boğuşuyor gibisiniz. Bugün bir cevap bulmak için ihtiyacınız olanı öğrenebilirsiniz. Bazen istediğiniz bilgiyi elde edebilmek için sadece sormaya devam etmeniz ve sabırlı olmanız gerekir.
EJDERHA
Geriye baktığınızda ne kadar ilerlediğinizi anlayabilir misiniz? Konuyla ilgili ilerleme kaydederken kendinizi baskı altında hissetmenize gerek yok. Bir sonraki adımınızı dikkatlice düşünerek neyi ne zaman yapacağınızı anlayacaksınız.
YILAN
İnsanlarla birlikte bir şey yapmaya kalktığınızda, sorumluluk hissetmeniz sizin için önemli.
AT
Daha önce size yardımı dokunmuş olan insanları kırmamaya özen gösterin. Bugün, At burcu kişiliği olarak tartışma çıkarmamanız mucize olsa da sakin kalmak için elinizden geleni yapmalısınız.
KEÇİ
İstediklerinizi yaptırmak konusunda oldukça başarılısınız. Kendilerini baskı altında hissetmelerine neden olsanız da istediğinizi elde ediyorsunuz.
MAYMUN
Bugün daha hızlı olmanız gereken zaman dilimlerinden biri. Çünkü gün bittiğinde birçok işi de bitirmiş olmanız gerekiyor. Neyse ki Maymun burcu kişiliğiniz hayatı yoğun ve telaşlı yaşamaktan hoşlanıyor.
HOROZ
Bugün pürüzlü konular canınızı sıkabilir. Daha önce yardım ettiğiniz insanların şimdi size yardım etmesi gerektiğini düşünüyorsunuz. Ancak onlar da, konuyla ilgili yapabilecekleri bir şey olmadığını söylüyor.
KÖPEK
Gecikmeler hüsrana uğramanıza neden olabilir. Ancak bu gecikmelerin sorun teşkil etmediğini anladığınızda, bir mola vereceksiniz. Bunu da, durumu değerlendirmek için bir fırsat olarak görmelisiniz.
DOMUZ
Sürekli etrafınızda dolansa da görmezden geldiğiniz bir problem var ve canınızı sıkmaya devam ediyor. Ancak siz hala bir çözüm bulmuş değilsiniz. Çünkü birilerinin size yardım teklif etmesini bekliyorsunuz.