2 Temmuz Pazar - Günlük Çin Burçları

2 Temmuz Pazar - Günlük Çin Burçları


Bugünün hakimi Maymun burcu…
FARE
Bugün, tembellikten kaçının. Bu ruh halinden kurtulup kendinize gelmezseniz çok şey kaybedeceksiniz. Enerjinizi yükseltmek için bir arkadaşınızla kahve içebilirsiniz.
BOĞA
Mizah duygunuz her geçen gün daha da gelişiyor. Gereksiz konuları ciddiye almamayı sonunda öğrendiniz.
KAPLAN
Kaplan burcu kişiliğinizin duyarlı yanı, üzerinde düşünmediğiniz konularda acele etmenize izin vermeyecek. Daha önce hiç denemediğiniz bir işi yapmaya başlamadan, önceliklerinizi belirlemelisiniz.
TAVŞAN
Bazı insanlarla ilgili yanlış bir izlenim edindiğinizi hissetmeye başlıyorsunuz. Şimdi onlara daha objektif bir ışık altında bakabilirsiniz. Ancak daha farklı muamele etmenize gerek yok. Çünkü Tavşan burcu kişiliğiniz zaten hep kibar...
EJDERHA
İnsanları, sorularınızla zor duruma düşürerek meydan okuma niyetinde değilsiniz. Zaten onlarla aynı mantık düzeyinde değilsiniz. Sadece sorularınızı daha iyi anlatmak ve net cevaplar almak istiyorsunuz.
YILAN
Etrafınızdaki belirli kişilerin kendi kendini savunması gerekiyor. Destek olma teklifinde bulunuyorsunuz, fakat kendilerini daha özgür hissetmeleri ve özgüven kazanmaları adına, problemin üstesinden yalnız gelmeliler.
AT
Başarılarınızı konuşmak kendinizi iyi hissetmenizi sağlasa da, diğer insanların hiç dikkatini çekmiyor. Kibirli davrandığınız sürece insanlara itici görünürsünüz. Başarılar, sürekli dile getirildiğinde insanlar üzerindeki etkisi azalır.
KEÇİ
Yakın bir arkadaşınızın bugün fazlasıyla hassas olduğunu görüyorsunuz. Dolayısıyla aranızdaki anlaşmazlığı konuşmak için doğru zamanlama değil. Bu durum sizi rahatsız etse de birkaç gün beklemek zorundasınız.
MAYMUN
Eski olarak değerlendirdiğiniz problem ya da konuları tekrar gözden geçirecek bir ruh hali içinde değilsiniz. İnsanlar, geriye bakmaktansa, ileride neler olacağıyla ilgili konuşmak istiyor gibi görünüyor…
HOROZ
Konuşmak istediğiniz hassas bir konu var. Doğru anı beklemek, her zaman iyi fikir gibi gelir. Ancak daha ne kadar beklemeniz gerekiyor? Bugün, herkes yeterince sakinse, konuşmanın tam zamanı. Konuyu gündeme getirme girişiminde bulunmalısınız.
KÖPEK
Yaşanan bir sorun yüzünden arkadaşınızla göz göze gelemiyorsunuz. Tartışmanın diğer konulara sıçramasına izin vermeyin. Konuşmalısınız…
DOMUZ
Arkadaşlarınıza, sorunların üstesinden gelmeleri için yardım edebilirsiniz. İçinde bulundukları konuya dahil olmadan, yapmanız gerekenleri tespit edin ve o doğrultuda hareket edin.