19 Haziran Salı - Günlük Çin Burçları

19 Haziran Salı - Günlük Çin Burçları

Bugünün hakimi Keçi burcu…

FARE

Fare burcu kişiliğiniz yenilik ihtimaline karşı bile heyecanlanan bir yapıya sahip. Ancak şu anda yeni değişikliklerin sizi hangi tarafa götüreceğinden emin değilsiniz. Doğru yolu bulduğunuzdan emin olun.

BOĞA

Size, doğru gelen bazı şeylerin uygun olmadığı kanıtlanabilir. Bugün 'hayır' sözcüğünü duyduğunuzda, birilerinin konuyla ilgili bir olasılığı eleyerek daha kolay seçim yapmanız için size yardım ettiğini düşünebilirsiniz.

KAPLAN

Bugün, ne demek istediğinizi anlatmak için çabalamanız gereksiz. İnsanların anlattığınız şeyi ne kadar dikkatle dinlediğini önemsemeden konuştunuz, ancak sizi dinlediklerinden emin olabilirsiniz.

TAVŞAN

Etrafınızdaki insanlar bazı şeyleri kendi yöntemleriyle yapmaktan hoşlanıyor. Ancak bu yöntemlerin daha önce kullanılmış olabileceğini de göz önünde bulundurun.

EJDERHA

Kendi kendinize cevaplayabileceğiniz soruları, başkalarına yöneltmenizin bir sebebi var. Sadece insanların bu duruma hangi açıdan baktığını öğrenmeye çalışıyorsunuz.

YILAN

Tartışmalardan kaçınmak için harcadığınız çaba, zorlu problemlerin üstesinden gelmeye çalışırken harcadığınız çabadan daha çoktur.

AT

Birileri bildiklerini saklıyor. Durumla ilgili yanlış hüküm verdiğinizi ve hiçbir şey bilmediklerini düşünseniz de söylediklerinden fazlasını bildikleri ortaya çıkacak.

KEÇİ

Çevrenizdeki arkadaşlarınız ve ailenizle aranızda geçen tatışmalar konusunda oldukça hassassınız. Kendinizi onlarla yüzleşecek güçte hissetmiyorsanız, bir süre kendinizi geri çekmeniz daha iyi olacaktır.

MAYMUN

Etrafınızdaki kişilerin yardıma ihtiyacı olduğu için bu yollara başvurduğu çok açık ancak bu aslında o kadar da acil bir durum değil. Söz konusu yardımda bulunmak sizin için sorun olmasa da imdatlarına yetişmekte acele etmeyin.

HOROZ

Son günlerde sinsi sinsi dolaşan mevzunun farkında olabilirsiniz. Bu konudan daha fazla kaçmaya çalışacaksınız, çünkü olayı kendi kendiniz büyütmüş durumdasınız. 

KÖPEK

Önümüzdeki günlerde gelecek vaad eden işler, rahatınızdan biraz ödün vermek gerektirecek. Yine de endişeden ziyade heyecan duymalısınız.

DOMUZ

Gerçekten parlamak için, yolunuzun üstünde birkaç engel olması gerekir. Çünkü problemler, kapasitenizi göstermek için önemli fırsatlardır. İnsanların basmakalıp fikirlerini takip etmenizin gereği yok. Çünkü sahip olduğunuz alternatif düşünceler daha çok işe yarayacak.