12 Temmuz Perşembe - Günlük Çin Burçları

12 Temmuz Perşembe - Günlük Çin Burçları

Bugünün hakimi At burcu…

FARE

Fare burcu kişiliğiniz bir yenilik ihtimaline karşı bile heyecanlanan bir yapıya sahip. Ancak bugün yeni değişikliklerin sizi hangi tarafa sürükleyeceğinden emin değilsiniz. Aklınızdan geçen doğru yolu bulduğunuzdan emin olun.

BOĞA

İnsanlar aynı soruları sormaya devam ettiğinde, netleştirmeniz gereken bazı şeyler olduğunu fark etmeye başlayacaksınız. Karışıklık ne zaman ve nasıl başladı? Bunun cevabını iz sürerek bulmak zor olabilir. Her şeyin nasıl bu kadar karmaşık hale geldiğini düşünmektense, durumu nasıl düzeltebileceğinize odaklanın.

KAPLAN

Maddi durumunuzu yakından incelemenin zamanı gelmedi mi? Bu konuyla ilgili bir gelecek planınız var mı? Mali sorunlarda uyanık olup olmadığınızı yeteri kadar düşünmemiş olabilirsiniz.

TAVŞAN

Sinirlendiğiniz konuları yakın bir arkadaşınızla konuşmak hafiflemenizi sağlayacak. Bu arada hayatında engellerle kaşılaşan tek insanın siz olmadığını da fark edeceksiniz.

EJDERHA

Bugün bazı işlere hiç girişmemek sizin için daha iyi olur. Çünkü arkadaşlarınızın ısrarlarıyla iki ayağınız bir pabuça girecek. Bu hafta için birçok planınız vardı. Sadece bir iki tanesini gerçekleştirmeye vakit bulabilirsiniz.

YILAN

Pratik bir yaklaşım benimserseniz, mükemmeliyetçi olmak zorunda kalmazsınız. İnce ayarlar yapmak yerine, daha basit yollar izleyebilirsiniz.

AT

Bugün rahatlamak istiyorsunuz. Ancak etrafınızda daha önce sürtüşme yaşadığınız insanlar var. Dikkat etmezseniz, kişisel bir çatışmaya girmeniz olası.

KEÇİ

İnsanların başarısının farkına vardığınızda, sırlarını merak ediyorsunuz. Nerede sizden daha iyi olduklarını gözlemlemelisiniz. Belki de başarı için hangi yolu izlediklerine dair birkaç ipucu bulabilirsiniz.

MAYMUN

Maymun burcu kişiliğiniz önüne çıkan fırsatlara iki elle sarılır, daha sonra konuyla ilgili sorular sorar. Ancak geç de olsa, bütün soruları sorduğundan ve hiçbirini atlamadığından emindir.

HOROZ

Etrafınız gürültü yapan insanlarla dolu olduğunda, kendinizi dinletmek için sesinizi yükseltmeye çalışmanın gereği yok. Çünkü er ya da geç enerjileri bitecektir. Daha sonra sakin ve yumuşak bir şekilde konuşarak bütün derdinizi anlatabilirsiniz. Tek ihttiyacınız olan şey sabır…

KÖPEK

Söylediklerinde samimi olan ve sizi etkilemeyi başaran insanları fark ediyorsunuz. Samimiyetin, boş laflardan daha önemli olduğunu düşünüyorsunuz.

DOMUZ

Söylemek istediklerinizi tam olarak açıklamaktan kaçınmak kimsenin çıkarına değil. Vereceğiniz mesaj önemli, ancak bunu kibar bir şekilde yapmak da çok önemlidir.