10 Temmuz Salı - Günlük Çin Burçları

10 Temmuz Salı - Günlük Çin Burçları


Bugünün hakimi Ejderha burcu…
FARE
Sabırlı olmak bir erdemdir. Ancak bugün sabrınız tükenecekmiş gibi görünüyor. Kendinizi nasıl hissettiğinizi dile getirmek sizin için önemli olsa da kimseyi yanlış yönlendirmek istemiyorsunuz.
BOĞA
Yapılması gereken işleri nasıl yapacağınız konusunda kendinizi aşırı titiz bir ruh hali içinde görüyorsanız, bir adım geri çıkın. Çok büyük fark yaratmayacak bazı detaylar var ve bunlar için vakit harcamaya değer mi bilemiyorsunuz.
KAPLAN
Fikrinizi değiştirmeden önce düşünmek için kendinize ikinci bir şans daha verin. Değişecek olan konularda risk hep vardır. Belki de fikir değiştirmekten vazgeçeceksiniz.
TAVŞAN
Yaşıtlarınız, onlarla aynı yolda yürümeniz için size baskı yaptığında, Tavşan burcu kişiliğiniz direnmek isteyecektir. Ancak herkesin gittiği yönden gitmemek de kolay değildir, başkalarından etkilenmeden karar vermelisiniz.
EJDERHA
İnsanların bazı konulara hangi açıdan baktıklarını gerçekten anlayabiliyor musunuz? Herkes, olaya bir başkasının gözünden bakmayı hayal etmekten hoşlanır. Ancak bunu yapabilmek biraz çaba gerektirir.
YILAN
İnsanlar canınızı sıkan şeyin sebebini anlayamasa bile, konuyu adam akıllı araştırmanıza değdi. Bazı konular fazlasıyla karmaşık, dolayısıyla insanların da kafasının karışması, şaşılacak bir durum değil.
AT
İnsanların kötü davranışları yüzünden gerilmeye ve yaygara kopartmaya meraklı kişiler var. Şikayet edip dırdırlandığınızda kendinizi biraz iyi hissedebilirsiniz. Ancak böyle yaptığınızda etrafınızdakileri de galeyana getirmiş olursunuz.
KEÇİ
Size yardım etmekten çok, ayak bağı olan insanları kırmaktan endişe ediyorsunuz. Ancak kimsenin karışmasını istemediğiniz ve yalnız yönetmekte daha iyi olduğunuz konular var. Kibar ama açık sözlü olmalısınız.
MAYMUN
Hayır demek genel olarak rahatsız edici bir şeydir. Ancak evet demek de yanıltıcı olabilir. Bu noktada bazı konularda ilerlemeye hazır olmayışınızın nedenini açıklayın.
HOROZ
Sorularınızın cevaplarına sahip olanlar, asıl problemi bilmediğinizin farkında olmayabilirler. Aklınızdan geçenleri paylaşmak, onları zihninizin derinliklerine gömmekten daha iyidir.
KÖPEK
Zor durumda kalan insanlara yardım etmek konusunda oldukça hızlısınız. Bugün de yardıma ihtiyacı olduğunu düşündüğünüz insanlar için harekete geçeceksiniz.
DOMUZ
Anlaşmazlıklar sizi rahatsız etmiş olabilir. Ancak bazı sorunların tartışılarak çözümlenmesi söz konusu olduğunda, fikir ayrılıkları önemli dönüm noktalarına hizmet edebilir.